in

Dlaczego opłaca się kupić basen stelażowy?

basen stelażowy

Wybór basenu do ogrodu jest bardzo indywidualną sprawą wymagającą uwzględnienia paru istotnych czynników. Bardzo często wybór pada na baseny stelażowe, które nie bez powodu cieszą się sporą popularnością.

Trwałość na długie lata

Kluczową przesłanką przemawiającą na korzyść basenu stelażowego jest jego trwałość – oczywiście pod warunkiem, że jest to produkt sygnowany sprawdzoną i cenioną na rynku marką. W sklepie S-MUMO można bez problemu zaopatrzyć się w wysokogatunkowy basen na stelażu odpowiadający konkretnym potrzebom i preferencjom. Jeśli ma on przetrwać bez szwanku minimum kilka sezonów, musi być wykonany z solidnych materiałów, porządnie wykończony oraz odznaczający się dużą wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Najlepsze baseny stelażowe takie właśnie są.

Wzmocniona konstrukcja

W basen stelażowy opłaca się zainwestować także ze względu na wzmocnioną konstrukcję, której podstawę stanowi metalowy stelaż. Sprawia on, że ścianki zbiornika są napięte, a całość nabiera stabilności. Nie ma ryzyka przewrócenia basenu nawet wtedy, gdy korzysta z niego jednocześnie kilka osób. Z tego też względu baseny stelażowe doskonale sprawdzają się w roli ogrodowych basenów rodzinnych.

Basen przystosowany do zimowania

Spora część basenów stelażowych może z powodzeniem spędzić zimę w ogrodzie – oczywiście po uprzednich przygotowaniach. Przede wszystkim ze zbiornika trzeba spuścić wodę i zabezpieczyć go poprzez nałożenie pokrywy. Dodatkową ochronę stanowi zewnętrzny stelaż zamontowany wokół basenu, aczkolwiek to nie jest konieczne – decyzję o zastosowaniu takiej ochrony podejmują właściciele.

Sposób na relaks we własnym ogrodzie

Basen stelażowy to najlepszy dowód na to, spełnienie marzenia o basenie w swoim ogrodzie jest w zasięgu prawie każdego. Jest to o wiele mniej kosztowna inwestycja niż tradycyjny basen murowany, którego wykonanie jest dość czasochłonnym przedsięwzięciem. Wystarczy tylko wygospodarować odpowiednie miejsce na montaż basenu bez konieczności ponoszenia dużych wydatków.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
listwy przypodlogowe

Do czego wykorzystuje się listwy drewniane?

altana ogrodowa

Na co zwrócić uwagę wybierając altanę ogrodową?