in

Profile okienne i drzwiowe – przykładowe rozwiązania

okna

Zastanawiasz się, jakie drzwi i okna wybrać? Poniżej wybraliśmy kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować – zobacz prezentowane systemy, m.in. profile stalowe czy profile aluminiowe do drzwi, a także systemy okienne. Poniżej przygotowaliśmy kilka porad.

 

Profile okienne plastikowe – optymalny wybór

Profile plastikowe są polecaną i godną uwagi alternatywą dla okien drewnianych i aluminiowych. Stanowią aż ponad 70 procent okien wybieranych do domów i innych budynków w Polsce. Profile PCV cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze względu na wysoką jakość i trwałość oraz niższe koszty ich produkcji, a także możliwość ich recyklingu.

Profile okienne PCV mogą posiadać od 3 do 5 komór – dobrze, jeśli jest ich dużo, bo będą energooszczędne, co oznacza też niższe rachunki. Odpowiednie profile okienne PCV to dobra ochrona przed chłodem i różnymi innymi warunkami atmosferycznymi czy hałasem z otoczenia.

Przykładowe systemy drzwiowe

 

Drzwi profilowe stalowe

Drzwi profilowe stalowe mają spawaną konstrukcję, dzięki czemu najwyższą wytrzymałość mechaniczną na intensywne użytkowanie. To godna uwagi alternatywa dla profili wykonanych z aluminium lub innych materiałów. Stalowe drzwi profilowe sprawdzą się w domach, ale też w budynkach użyteczności publicznej. Stal jako materiał z powodzeniem wypiera słabsze konstrukcje z rynku.

Profile aluminiowe do drzwi – Eforte

W drzwiach z oferty Deceuninck Eforte zastosowano specjalne wypełniacze z aluminium z syntetycznej żywicy i szkła. Wyróżniają się świetnymi właściwościami izolacyjnymi oraz wysoką odpornością na uszkodzenia. Konstrukcje aluminiowe są dobrą alternatywą dla innych, dobrze łączą funkcjonalność oraz design.

Mogą one być zgodne z profilem i stworzyć eleganckie drzwi. Do wyboru jest aż 40 kolorów i wiele wzorów. Profile drzwiowe dostępne w ofercie sprawdzą się do wszystkich rodzajów budynków. Dzięki nim można stworzyć cały system współpracujących ze sobą elementów – to wysokiej jakości produkty, które mogą być intensywnie użytkowane przez długie lata.

 

System Decalu 88 Doors (głębokość zabudowy 88 mm)

Uwagę zwraca ich design oraz wrażenia estetyczne. Cel projektu to uzyskanie zbliżonych lub lepszych współczynników termicznych pod warunkiem uproszczenia budowy systemu. System Decalu 88 Doors to system drzwi zewnętrznych o podwyższonej izolacyjności cieplnej.

Drzwi mają specjalną przekładkę, dzięki której nie ulegają deformacji nawet przy dużym nasłonecznieniu. Oryginalne mocowanie okuć, ciekawy design, wysoka jakość i nowoczesna technologia sprawdzą się z panelowym wykończeniem.

0 0 ocena
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
meble do ogrodu

Jakie meble wybrać do ogrodu?

tynk cementowy

Co to jest i gdzie stosuje się tynk cementowo wapienny Knauf?