in

Szklana budowla

Potrzebujesz wysokiej jakości okuć do szkła hartowanego i nie tylko? Z tego artykułu dowiesz się co my, jako CGLASS jesteśmy w stanie Ci zaoferować.

Zacznijmy od tego, kim jesteśmy. Jesteśmy działem firmy NORGPOL, rodzinnej polskiej firmy, działającej od 1991 roku, która od swojego założenia dostarcza wyspecjalizowane materiały do różnych gałęzi przemysłu w Polsce. Doświadczenie, które zdobyliśmy, prowadząc NORGPOL oraz szybki rozwój rynku zmotywował nas do otworzenia CGLASS w 2007 roku. Jako CGLASS zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych okuć do szkła hartowanego. Choć nie jest to wszystko, czym się zajmujemy, oferujemy również doradztwo techniczne naszym klientom, jeśli nie są w stanie zdecydować się na wybór odpowiednich dla siebie produktów.

Wszystkie produkty dostępne na stronie CGLASS.PL są wysokiej klasy, wykonane z solidnych materiałów z zachowaniem swojego przeznaczenia. Wszystkie z naszych wystawionych produktów znajdują się w naszym magazynie, przez co klienci mogą przyjechać i własnoręcznie odebrać swoje zamówienie, bądź zrealizować z naszą pomocą wysyłkę ich firmą spedycyjną nawet tego samego dnia. Oferujemy wiele przedmiotów, potrzebnych do wykonania wszelakich konstrukcji szklanych takich jak kabiny prysznicowe, zabudowy cało-szklane czy to w systemie ramowym, czy bezramowym, drzwi szklane, drzwi przesuwne z komfortowym domykiem, szklane daszki, jak i cało-szklane balustrady. Produkty jakie oferujemy to między innymi okucia do drzwi szklanych, jak i do kabin prysznicowych, okucia oraz rotule do szkła, zamki i zawiasy do drzwi szklanych, zawiasy do szkła, drzwi szklane (przesuwne, bądź nie), czy loftowe, profile do balustrad szklanych, szklane ściany, zabudowy szklane biurowe i nie tylko.

Wszystkie z wymienionych, czy niewymienionych produktów, które znajdą Państwo na stronie CGLASS.PL, są wysokiej jakości, gdyż na najwyższym miejscu stawiamy zadowolenie klientów, oferując im właśnie wysokiej jakości produkty, które są specjalnie dobrane do ich szerokiej gammy potrzeb. Dlatego właśnie staramy się aby wszystkie produkty były dostępne w magazynie CGLASS do odbioru osobistego, czy szybkiego wysłania, jak wszyscy wiemy czas realizacji zamówień przekłada się na zadowolenie klientów ze współpracy z naszą firmą.

Stawiając na rozwój i innowacje oraz odpowiadając na wymagania rynku zdecydowaliśmy się w 2020 roku poszerzyć naszą ofertę. Dodaliśmy do naszej oferty szkło hartowane oraz laminowane. Szkło laminowane jest równie bezpieczne co szkło hartowane. Uruchomiliśmy hartownię szkła korzystając z najnowszych technologii. Wykorzystaliśmy jedne z najlepszych maszyn produkcyjnych dostępnych na rynku światowym. Te wszystkie zmiany pozwalają nam na produkcję i przerób dziesiątek tysięcy ton szkła każdego roku. W naszej ofercie znajdą również państwo bardziej wyspecjalizowane rodzaje szkła, takie jak szkło akustyczne, czy w powłoce hydrofobowej.

Naszą wiarygodność i fakt, że jesteśmy solidnym partnerem biznesowym, są uzyskane przez CGLASS liczne tytuły, między innymi Diamenty Miesięcznika Forbes, który udało nam się zdobyć dwa razy z rzędu w 2018 oraz 2019 roku. Jako firma stawiamy na innowacyjne rozwiązania i stabilny rozwój, dlatego pojawiamy się na targach, na przykład Glasstec w Niemczech, oraz BUDMA w Polsce.

Zapraszamy do cglass.pl

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tablet

Etui reklamowe na tablet – ciekawy gadżet promujący firmę!

Jakie łóżko małżeńskie wybrać do sypialni?