in

Wymiana szybki w telefonie w Warszawie – czy to ma w ogóle sens?

Wymiana szybki w telefonie w Warszawie - czy to ma w ogóle sens

Wiele osób, które uszkodziły swój telefon, uważa, że jedynym rozwiązaniem jest wymiana ekranu. Nie zawsze jest to jednak prawda. Często na skutek upadku uszkodzeniu ulega bowiem jedynie sama szybka. Jej wymiana jest tańsza niż wymiana całego wyświetlacza. Czy naprawdę wymiana szybki w telefonie w Warszawie ma sens?

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie w Warszawie?

Wymiana szybki w telefonie w Warszawie jest mniejszym wydatkiem niż wymiana całego modułu wyświetlacza. Cena takiej usługi zaczyna się od około 150 złotych. Sporo zależy od posiadanego modelu smartfona. W przypadku najnowszych urządzeń jest to niekiedy koszt kilkuset złotych.

Z drugiej strony we flagowych modelach smartfonów wymiana szybki jest bardziej opłacalna niż w telefonach z niższej półki. Wynika to z faktu, że różnica między kosztem usługi i ceną nowego sprzętu jest bardzo wysoka. Jednak w tańszych telefonach warto się na to zdecydować, gdy urządzenie nie jest jeszcze zbyt stare i wysłużone.

Na pewno nie należy tutaj zwlekać. Mimo zbitej szybki w smartfonie może bez zarzutu działać panel dotykowy. Jednak uszkodzenie ma nie tylko znaczenie estetyczne. Nawet niewielkie stłuczenie może z czasem prowadzić do poważniejszej awarii ekranu.

Kiedy konieczna jest wymiana wyświetlacza w telefonie?

Niestety, gdy smartfon nie reaguje na dotyk, sama wymiana szybki w telefonie to za mało. Z drugiej strony w nowych urządzeniach digitizer także można wymienić na nowy bez konieczności wymiany całego wyświetlacza. Dlatego koszt takiej usługi wcale nie musi być bardzo wysoki.

Na pewno wymiana wyświetlacza w starych, budżetowych telefonach nie ma dużego sensu. Inaczej jest w przypadku nowych smartfonów z wyższej półki. Decyzja powinna być zawsze podejmowana indywidualnie. Każdy musi sam sobie odpowiedzieć na pytanie – czy warto wymienić wyświetlacz w telefonie. Na pewno nie zaszkodzi skontaktować się z serwisem i poprosić o wycenę takiej kompleksowej usługi.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do czego służą odkurzacze do prania

Do czego służą odkurzacze do prania?

Dlaczego warto kupować polskie sukienki

Dlaczego warto kupować polskie sukienki?