in

Wynajem aut na minuty – wszystko, co musisz wiedzieć!

Wynajem aut na minuty

Wynajem samochodów jest usługą dostępną w różnych formach. Jedną z nich jest wynajem aut na minuty mający coraz więcej zwolenników zarówno wśród osób prywatnych, jak i klientów biznesowych.

Wynajem aut na minuty – jakie przynosi korzyści?

Wynajem samochodów na minuty to rozwiązanie idealne dla osób potrzebujących aut do jazdy po mieście bez konieczności posiadania ich na własność. Opcja ta idealnie sprawdza się np. wtedy, gdy ktoś okazjonalnie siada za kółkiem lub własny samochód odstawił do warsztatu. Wynajem jest obsługiwany z poziomu aplikacji Panek CarSharing. Kierowca płaci jedynie za rzeczywisty czas przejazdu i realnie pokonany dystans. Jeden samochód udostępniany w omawianym systemie jest w stanie zastąpić kilka prywatnych aut, co sprzyja rozładowaniu ruchu na miejskich ulicach.

Wynajem aut na minuty – dlaczego potrzebujesz aplikacji?

Aplikacja jest niezbędna przede wszystkim do otworzenia samochodu oraz do zakończenia usługi. Pozwala także zlokalizować wolne auta – służy do tego mobilna mapa. Wybrany pojazd trzeba zarezerwować kliknięciem, a następnie dotrzeć do niego w określonym czasie. Zakładając konto klienta w aplikacji, trzeba zarejestrować w niej kartę płatniczą, z której są pobierane opłaty za przejazdy. To bardzo wygodna forma płatności.

Wynajem aut na minuty – jaki samochód można wypożyczyć?

W ramach wynajmu aut na minuty udostępniane są osobowe samochody przystosowane do typowej jazdy miejskiej. Są to nowoczesne i funkcjonalne pojazdy sygnowane markami znanych producentów. Nie ma zatem możliwości wypożyczenia dowolnego auta, np. zabytkowego. W takiej sytuacji odpowiednia będzie sprawdzona wypożyczalnia samochodów zabytkowych – Warszawa to przykład miasta, gdzie działa sporo takich wypożyczalni. Wystarczy porównać ich oferty pod kątem ceny, zawartości i rezerwacji terminów.

Wynajem aut na minuty – jaki to koszt?

Stawki za wynajęcie auta na minuty różnią się w zależności od operatora usługi. Średnio płaci się kilkadziesiąt groszy za każdy pokonany kilometr i każdą minutę przejazdu.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
olej cbd

Produkty konopne polecane przez lekarzy

wyposażenie łazienki

Co powinieneś wiedzieć o artykułach gospodarstwa domowego?