in

Dell R640 – wydajny serwer dla Twojej firmy

Wyposażenie swojej firmy w odpowiednie zaplecze informatyczne, to rzecz, o której powinien pamiętać każdy przedsiębiorca, niezależnie od tego, czy prowadzi dużą lub niewielką działalność. Urządzenia te mają bowiem duży wpływ na ulepszenie i poprawę funkcjonowania firmy oraz pomagają o wiele lepiej zarządzać wewnętrznymi danymi. Dbają także o ochronę przechowywanych na dyskach plików, zabezpieczając je przed utratą, kradzieżą czy wyciekiem. Istotną kwestią, jaką warto wziąć pod uwagę, jest wydajność urządzenia. Doskonałym rozwiązaniem będzie więc wyjątkowo wydajny serwer Dell R640.

Dell R640 oraz jego możliwości

Dell R640 to nowoczesne urządzenie, które doskonale nadaje się jako zastosowanie do dużych serwerowni. Jest wysoce wydajny oraz posiada szerokie możliwości rozbudowy, co pomaga mu sprawnie pracować nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dedykowany został dla sektora dużych oraz średnich firm, usprawniając ich pracę oraz zapewniając doskonałą ochronę przechowywanych na dysku danych. Nie możemy bowiem pozwolić sobie na ich utratę, gdyż nie dość, że wiąże się ona z opóźnieniami i przestojami w pracy, może skutkować też wysokimi stratami finansowymi oraz konfliktami z partnerami biznesowymi czy współpracownikami.

Czym charakteryzuje się Dell R740?

Innym niezwykle wydajnym serwerem, który doskonale sprosta intensywnej i wymagającej pracy w dużych serwerowniach jest Dell R740. Poza wysoką wydajnością, urządzenie to charakteryzuje się również dużo większym przyspieszeniem. Serwer wyposażony został w specjalny kontroler iDRAC9, który daje możliwość zdalnej obsługi, aktualizacji, jak i monitorowania serwera oraz umożliwia dokładną kontrolę cyklu eksploatacji. Dell R740 pozwala również na zainstalowanie 16 dysków 2,5-calowych lub 8 dysków 3,5-calowych. Urządzenie sprawdzi się niezawodnie w serwerowniach, które przetwarzają ogromne ilości danych oraz pracują nieustannie. Zapewnia doskonałe zabezpieczenie oraz wysoką wydajność.

Nowoczesny serwer Dell dla małych i dużych przedsiębiorstw

Wybierając konkretny Serwer Dell, który będzie najlepiej dostosowany do naszej firmy, pod uwagę powinniśmy wziąć przede wszystkim wielkość oraz ewentualne predyspozycje rozwojowe naszego przedsiębiorstwa. Rozwiązaniem dla niewielkich, samodzielnie funkcjonujących działalności będzie serwer Dell w obudowie Tower. W przypadku większych firm, do zagospodarowania w dużych serwerowniach doskonale nada się z kolei serwer w obudowie rackowej, który został przystosowany do montażu w szafie serwerowej, a jego dodatkową zaletą jest możliwość rozbudowy o kolejne nośniki.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Wykładziny do biur- jak wybrać najlepsze rozwiązanie?

kuchnia

Zasłony do kuchni – jakie kupić?