in

Do jakich prac warto wypożyczyć agregat malarski ASM S2550 hi-boy?

Wypożyczenie agregatu malarskiego to rozwiązanie, z którego korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Warto jednak pamiętać, że model agregatu należy dopasować do konkretnego zastosowania. Do jakich więc prac warto wypożyczyć agregat malarski ASM S2550 hi-boy? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w niniejszym artykule.

Agregat malarski ASM S2550 hi-boy – charakterystyka

Agregat malarski ASM S2550 hi-boy to wysokiej klasy urządzenie przeznaczone do użytku domowego oraz drobnych zastosowań komercyjnych. Jego cechą charakterystyczną jest wysoka wydajność wynosząca 2,3 l/min, którą zapewnia nowoczesny silnik elektryczny. Dzięki temu urządzenie nie emituje dużych hałasów oraz jest ekologiczne, ponieważ silnik elektryczny nie emituje zanieczyszczeń. Warto również zwrócić uwagę na wysokie ciśnienie końcowe, które w przypadku agregatu malarskiego ASM S2550 hi-boy sięga 227 bar.

Do jakich zastosowań sprawdza się agregat malarski ASM S2550 hi-boy?

Agregat malarski ASM S2550 hi-boy to urządzenie, które może być wykorzystywane do nakładania wszystkich standardowych podkładów, farb i powłok. W rezultacie jego wynajem warto rozważyć zarówno w trakcie remontów, kiedy to sprawdzi się przy gruntowaniu, czy malowaniu ścian, jak i w przypadku prac warsztatowych, ponieważ umożliwia malowanie drewna, metali, czy tworzyw sztucznych. Malowanie przy użyciu agregatu malarskiego ASM S2550 hi-boy jest nie tylko szybkie, ale również dokładne i wydajne, dlatego też na jego wykorzystanie często decydują się profesjonalni malarze. Zaletą z pewnością jest zastosowanie silnika elektrycznego, który nie emituje spalin, co sprawia, że agregat może być wykorzystywany do malowania nawet niewielkich pomieszczeń.

Do czego nie stosować agregatu malarskiego ASM S2550 hi-boy?

Agregat malarski ASM S2550 hi-boy to wysokiej jakości urządzenie, które jak wspomniano w poprzednim akapicie może być wykorzystywane do nakładania każdego rodzaju standardowych podkładów, farb i powłok. Warto jednak mieć świadomość, że nie powinien być on wykorzystywany do bardziej profesjonalnych zastosowań, czego przykładem może być aplikacja farb poliuretanowych, czy żywic epoksydowych. W tym przypadku należy użyć innych modeli agregatów, które również znajdują się w ofercie RESIN. Kontaktując się z doradcami firmy można uzyskać fachową pomoc w zakresie doboru właściwego agregatu do konkretnych prac. Można mieć dzięki temu pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Co więcej, doradcy przeszkolą również z obsługi urządzenia, dzięki czemu jego użytkowanie nie sprawi najmniejszych problemów.

Podsumowując należy stwierdzić, że agregat malarski ASM S2550 hi-boy to wysokiej klasy urządzenie do użytku domowego, które wykorzystują również profesjonalni malarze. Umożliwia to wysoka wydajność oraz fakt, że agregat umożliwia nakładanie wszystkich standardowych farb, czy podkładów.

Nie kupuj – wynajmij agregat

Do jednorazowych prac nie musisz kupować urządzenia – możesz wypożyczyć agregat malarski ASM S2550 hi-boy na czas potrzebny do wykonania prac. Wypożyczając urządzenie w RESIN możesz liczyć też na podstawowe szkolenie z obsługi.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Jak wybrać kinkiet do łazienki?

Pościel na łóżko jednoosobowe – jaki rodzaj wybrać?