in

EKO OKNA S.A. CZOŁOWY DYSTRYBUTOR STOLARKI OKIENNEJ

Eko Okna S.A. – europejski lider produkcji stolarki to marka z historią i sukcesami podpartymi licznymi branżowymi nagrodami. Jest jednym z największych producentów okien, ale także pracodawcą w Polsce. To marka, z której Polska może być naprawdę dumna!

Liczne sukcesy – zasługa nieustannego rozwoju

Od roku 1998 firma Eko Okna S.A. nieustannie dąży do rozwoju. Rozpoczynała od zakładu w Raciborzu produkującego okna z aluminium. Konsekwentnie, krok po kroku, firma realizowała swoje założenia, poszerzając asortyment o stolarkę okienną PVC, stalową, drzwi, a w ostatnim czasie również bramy oraz pergole. Ciągłe poszerzanie kompetencji dało firmie możliwość zwiększania zasobów własnych – poszerzania liczby pracowników, floty ciężarówek, a to poskutkowało również ekspansją produktów tej marki na inne kraje świata. Rozwój ten został doceniony między innymi przez najbardziej prestiżowy magazyn biznesowy Forbes, który przyznał marce Eko Okna drugie miejsce w rankingu Diamentów Forbesa 2022 w kategorii „wyroby z tworzyw sztucznych dla budownictwa”.

eko okna logo

Jakie cele przyświecają marce Eko Okna?

Oprócz nieustannego poszerzania kompetencji, zasobów własnych oraz możliwości produkcyjnych, firma Eko Okna dba również o realizację własnej wizji biznesowej. Jest nią przede wszystkim kompleksowość – możliwość realizacji stolarki w taki sposób, aby inwestor mógł zaopatrzyć w nią swoją inwestycję u jednego producenta. To duża oszczędność czasu i pieniędzy, a także wysoka jakość całej inwestycji, charakteryzująca się długą gwarancją.

Eko Okna dbają o to, aby budynki stawiane z wykorzystaniem produktów tej firmy były bezpieczne, ciepłe, komfortowe i piękne, ale ponad wszystko – energoooszczędne. Liczne rozwiązania technologiczne w kwestii produkcji okien i drzwi pozwalają na maksymalną oszczędność energii i tym samym sprzyjanie środowisku bez uszczerbku na komforcie użytkowników.

Niezawodność i terminowość dzięki wykwalifikowanej kadrze

Firma Eko Okna współpracuje z uznanymi międzynarodowymi dostawcami i producentami komponentów pozwalających na stworzenie stolarki najwyższej jakości. Doskonałe kompetencje naszych pracowników, zarówno produkcyjnych, jak i administracyjnych, w połączeniu z duża flotą i świetnie wyposażonym parkiem maszynowym pozwalają na stworzenie niezawodnego łańcucha dostaw, gwarantującego klientom realizację inwestycji w założonym terminie.

Każdy z naszych wyrobów opatrzony jest stosowną gwarancją jakości. W ramach świadczonych usług nasi specjaliści zapewniają również autoryzowany serwis. Dzięki wykorzystaniu naszej stolarki drzwiowej, okiennej oraz innych produktów marki Eko Okna możliwe jest budowanie energooszczędnych budynków, nastawionych na maksymalny komfort życia i długoletnią żywotność. To atuty, które zdecydowanie przyświecają marce Eko Okna – stawiamy na jakość już od 1998 roku!

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Najpopularniejsze źródła ogrzewania – porównanie kosztów i komfortu użytkowania

Maty fitness o uniwersalnym zastosowaniu