in

Koparki kołowe Atlas Poland – dlaczego warto po nie sięgnąć?

Prace ziemne należą o podstawowych robót, od których zaczyna się każda budowa. Żeby realizacja zadań przebiegała szybko i skutecznie, konieczne jest użycie do tego wysokiej jakości maszyn budowlanych. Koparki kołowe od Atlas Poland sp. z o.o. należą do najlepszych pojazdów w tej dziedzinie. Do argumentów za zakupem należy między innymi:

  • szeroki wybór maszyn Atlas Poland
  • wysoka jakość koparek kołowych
  • łatwe serwisowanie i opieka gwarancyjna

Zastanawiasz się, dlaczego maszyny w ofercie Atlas Poland cieszą się ogromną popularnością w Polsce i na całym świecie? Odpowiadamy.

Wysoka jakość koparek kołowych od producenta

Na stronie atlas-poland.pl znajdziesz maszyny budowlane zaprojektowane i wykonane przez szwedzkie przedsiębiorstwo Atlas. Firma od prawie 150 lat zajmuje się produkcją maszyn przeznaczonych do robót ziemnych. Oferta obejmuje najbardziej znane koparki gąsienicowe, a także maszyny wyposażone w napęd kołowy. Atlas Poland dostarcza także końcówki robocze takie jak lemiesze, prasonożyce, młoty wyburzeniowe i specjalistyczne chwytaki.

Od lat firma zdobywa zaufanie klientów, produkując sprzęt wysokiej jakości, spełniający wszystkie potrzeby współczesnego placu budowy. Maszyny mają kompletne rozwiązania z zakresu sterowania, wspomagania, a także użytkowania osprzętu. Koparki kołowe, a także inne maszyny do robót ziemnych są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i niezawodne. Dzięki temu notują znakomitą sprzedaż na całym świecie. Umożliwiają prowadzenie prac w przemyśle budowlanym, a także wydobywczym, leśnym i rolnictwie.

Szeroki wybór maszyn oferowanych przez Atlas Poland

W ofercie Atlas Poland znalazło się wiele typów maszyn budowlanych. Spoglądając jedynie na koparki kołowe, można wyróżnić kilka wariantów maszyny, które różnią się pomiędzy sobą poszczególnymi parametrami. Najbardziej istotnymi różnicami są długości zasięgu maszyn. To ten parametr jest odpowiedzialny za to, jak daleko od miejsca zatrzymania pojazdu można prowadzić pracę, a także, na jakich wysokościach i głębokościach maszyny jest skuteczna. Maszyny różnią się też takimi parametrami jak siła rwania, moc silnika, ciężar, a nawet pojemność standardowej łyżki.

Dzięki takiemu zróżnicowaniu cech nie powinieneś mieć problemów z przeprowadzeniem właściwego doboru maszyn. Wystarczy, że określisz swoje zapotrzebowanie i charakterystykę najczęściej prowadzonych prac. Wcale nie musisz natychmiast kupować konkretnego modelu. Oferujemy też wynajem koparek kołowych i sprzedaż maszyn używanych, które są znacznie tańsze. W ten sposób sam ocenisz, czy dany model sprawdzi się w czasie prowadzonych przez Ciebie robót.

Łatwe serwisowanie i opieka gwarancyjna maszyn dostępnych na atlas poland.pl

Firma Atlas Poland realizują nie tylko sprzedaż i wynajem koparek kołowych, ale także ich obsługę techniczną. Po zakupie koparki nie nasi klienci nie są pozostawiani samym sobie. Zapewniamy opiekę gwarancyjną w naszych punktach serwisowych. Przeprowadzamy w nich wszystkie przeglądy okresowe, zaczynając od pierwszego rozruchu pojazdu. Zajmujemy się także naprawami sprzętu, wymianą podzespołów, a także usuwaniem skutków kolizji. Korzystamy przy tym z oryginalnych części wymiennych, dzięki czemu maszyny nie tracą na wartości.

W momencie sprzedaży i wynajmu pojazdów dostarczamy klientom kompletne książki serwisowe. Są w nich opisane wszystkie zabiegi, które należy wykonywać przy obsłudze maszyn. To pozwoli na wygodne i wieloletnie użytkowanie koparek kołowych nawet przy realizacji najtrudniejszych zadań.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru zmywarki?

O czym pamiętać, szukając nowego mieszkania w Lublinie?