in

Łatwa praca wykończeniowa z nową białą masą szpachlową

masa

Nowością, która przyspieszy i ułatwi prace remontowo-budowlane jest gotowa do użycia masa polimerowa ProMix Finish Plus marki Rigips. Produkt znalazł zastosowanie do finiszowego szpachlowania płyt gips-karton oraz do podłoży mineralnych.

Bardzo często masy szpachlowe są produktami służącymi do naprawy powstałych zmian. Stosuje się je do wstępnego wyrównywania ścian, do likwidowania powstałych ubytków, do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych, wypełniania pęknięć, jak też do prostowania i wyrównywania powierzchni ścian. Masa jest produktem, który można aplikować albo miejscowo, albo na całości większych płaszczyzn. Produkty tego typu są dostępne pod postacią suchej mieszanki, którą powinno rozrabiać się przy użyciu wodą, ale niektóre profesjonalne masy są dostępne na rynku już jako pasty gotowe do użycia. Bez wątpienia gotowe masy pozwalają od razu aplikować produkt na powierzchni, z pominięciem etapu rozrabiania z wodą suchej mieszanki.

Nowością jest innowacyjna, polimerowa biała masa szpachlowa Rigips ProMix Finish Plus, przede wszystkim przeznaczona do finiszowego szpachlowania płyt gips-karton oraz do szpachlowania podłoży mineralnych. Produkt klasy premium jest przeznaczony jako wsparcie prac przede wszystkim tych specjalistów, którzy interesują się coraz lepszymi, przemyślanymi rozwiązaniami. Rigips ProMix Finish Plus odznacza się świetną przyczepnością i optymalnymi właściwościami wygładzającymi. Masa po aplikacji jest łatwa do szlifowania.

Gładź szpachlowa Rigips ProMix Finish Plus skutecznie tworzy finalną warstwę wykończeniową ściany. Zaleca się jej aplikowanie na powierzchni płyt gipsowo-kartonowych, które powstały w standardach od Q2 do Q4. Produkt jest też przeznaczony do szpachlowania całych powierzchni podłoży mineralnych w postaci gipsowych oraz cementowo-wapiennych tynków.

Polimerowa biała masa szpachlowa Rigips jest gotowa do użycia bezpośrednio w opakowaniu, którym jest wiadro o wadze 25 kg. Oczekując określonej konsystencji, można rozrzedzić gładź wodą, której dodaje się maksymalnie 1% do zawartości całego opakowania. Warto pamiętać, żeby przed zastosowaniem produktu zagruntować powierzchnię ściany przy użyciu preparatu gruntującego Rigips, który jest dedykowany chłonnym podłożom.

Rigips ProMix Finish Plus z łatwością i szybko wypełni powstałe się na powierzchni ściennej ubytki, pęknięcia i rysy oraz odpowiednio i skutecznie wygładzi powierzchnię przed innymi aplikacjami, jak malowanie, tapetowanie i tynkowanie dekoracyjne.

Jak zawsze w branży remontowo-budowlanej sprawdza się używanie w praktyce gotowych rozwiązań systemowych. Gładź szpachlowa Rigips jest dedykowana do pracy z płytą gipsowo-kartonową Rigips 4PRO™, posiadającą cztery spłaszczone krawędzie. Płyta Rigips 4PRO™ to jedyne rozwiązanie, dzięki któremu mogą powstać ściany oraz sufity o niezwykle wysokim stopniu gładkości, przy skróconym czasie wykonywanych prac i ograniczonym zużyciu masy.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Toti
Toti
2 lat temu

miałem okazję z niej korzystać, jest super!

regeneracja pomp

Naprawa i regeneracja pomp hydraulicznych

grzejnik pokojowy

Jak dobrać grzejnik pokojowy do pomieszczenia?