in

Otrzymaj szybki zastrzyk gotówki. Nasza opinia o Extraportfel

pozyczki

Rosnące ceny sprawiają, że dla wielu wystarczające do tej pory dochody przestają zaspakajać niezbędne życiowe potrzeby. Czasem wystarczy niespodziewana sytuacja losowa i okazuje się, że aby sprostać wszystkim wydatkom musimy znaleźć źródło dodatkowej gotówki. Niestety nie zawsze jest to łatwe, a gdy pieniądze potrzebne są natychmiast warto skorzystać z pomocy wiarygodnej instytucji finansowej.

Extraportfel opinia o firmie

Firma Extraportfel istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Wraz z LendOn należy do spółki Creamfinance. Ta instytucja otrzymała w 2019 roku wyróżnienie w plebiscycie Konsumencki Lider Jakości w kategorii „Pożyczki przez internet”. To potwierdza dobrą opinię o Extraportfel i zadowolenie klientów, którzy mieli okazję skorzystać z jej oferty.

Pożyczka bez BIK

Osoby zmagające się ze spłatą zobowiązań często nie mogą liczyć na otrzymanie kolejnej pożyczki. Extraportfel kieruje swoją ofertę właśnie do nich. Negatywna historia kredytowa nie przekreśla Twoich szans na otrzymanie szybkiej pożyczki. Firma kieruje się wewnętrzną polityką weryfikującą przyszłych pożyczkobiorców łagodniej niż tradycyjne banki, czy nawet inne podmioty z sektora pozabankowego. Wyślij wniosek i w kilka chwil przekonaj się, czy możesz liczyć na potrzebną gotówkę.

Kto może wziąć pożyczkę online?

Gdy znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej i zdecydowałeś się na zaciągnięcie szybkiej pożyczki przez internet oferta Extraportfela jest dla Ciebie, jeżeli:

– masz ukończone 21 lat, ale nie jesteś w wieku starszym niż 75 lat,

– posiadasz polskie obywatelstwo oraz ważny dowód osobisty,

– posiadasz miejsce zamieszkania na terenie Polski.

To wszystkie wymagania stawiane przed przyszłym pożyczkobiorcą. Jeżeli potrzebujesz gotówki – nie zwlekaj. Złóż wniosek online i skorzystaj z dodatkowych pieniędzy jeszcze dzisiaj.

Ile pożyczysz od platformy Extraportfel?

Platforma extraportfel.pl umożliwia wybranie kwoty szybkiej pożyczki w przedziale między 500 zł a 6000 zł. Już w momencie, gdy umieścisz znajdujący się na stronie suwak na wybranej przez siebie kwocie otrzymasz wyliczenie, jaką sumę będziesz musiał zwrócić. Dla nowych klientów pożyczkodawca ograniczył kwotę szybkiej pożyczki do 3000 zł. Przy tej kwocie całkowity koszt pożyczki wynosi 3840 zł, RRSO 1915,52%. Okres spłaty to zawsze 30 dni.

Skorzystaj z pomocy finansowej

Sprawdzając w internecie wypowiedzi klientów Extraportfel opinie są zazwyczaj bardzo pozytywne. Firma kieruje swoją ofertę do osób w nagłej potrzebie, zapewniając, że jest gotowa nieść wsparcie finansowe 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. W trudnej sytuacji warto rozważyć skorzystanie z pomocy tego pożyczkodawcy, aby otrzymać niezbędną gotówkę i zyskać dodatkowy czas na uregulowanie swojej pozycji.

0 0 ocena
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
karta prepaid

Zalety karty przedpłaconej czyli karty prepaid

Piasek na budowie

Rola piasku w budownictwie