in

Praca w opiece – wyjazd z agencją czy bez?

Ze względu na szybkie starzenie się niemieckiego społeczeństwa i dużą ilość wymagających opieki Seniorów zapotrzebowanie na doświadczone Opiekunki Osób Starszych wciąż wzrasta. Polska jest jednym z największych dostawców usług opiekuńczych na rynku niemieckim i nie tylko, więc coraz więcej Opiekunek decyduje się na wyjazd. Praca za granicą kojarzona jest przede wszystkim z atrakcyjnymi zarobkami. Jednak przed podjęciem zatrudnienia do decyzji pozostaje kwestia zatrudnienia: wyjechać na własną rękę czy skorzystać z usług agencji?

Korzystne warunki zatrudnienia i atrakcyjna pensja to najczęstsze powody wyjazdu Opiekunek Osób Starszych do pracy w Niemczech. Opieka nad Seniorami to bardzo satysfakcjonujące zajęcie, ale również niezwykle odpowiedzialne i w większości przypadków daleko od domu rodzinnego, dlatego też w pierwszej kolejności przed wyjazdem należy zadbać o swoje bezpieczeństwo. Wyjazd bez agencji to najczęściej brak ubezpieczenia i niepewność w kwestii wypłacalności środków. Przy takim wyjeździe Opiekunka Osób Starszych musi zorganizować wszystko na własną rękę, a rzeczy o których należy pomyśleć przed wyjazdem jest wiele. Atrakcyjna pensja, ubezpieczenie, pomoc koordynatora i organizacja transportu – to wszystko otrzymujesz decydując się na współpracę z doświadczoną, zaufaną agencją. Jeżeli chcesz czuć się pewnie i nie martwić się kwestią swojego bezpieczeństwa na szteli poszukaj rzetelnej firmy i koniecznie zweryfikuj przyszłego pracodawcę.

Dobrym przykładem firmy, której możesz zaufać jest Veritas Opieka. Agencja nie tylko pomaga w znalezieniu odpowiedniego zlecenia, ale też oferuje korzystne warunki i szereg udogodnień dla przyszłych Opiekunek Osób Starszych. Korzystając z usług agencji masz pewność, że specjaliści znajdą dla Ciebie idealną rodzinę oraz zajmą się wszelkimi formalnościami związanymi z wyjazdem. Veritas Opieka proponuje Opiekunom średnie wynagrodzenie w wysokości 1800 € netto, a często jest to nawet 2000 € i więcej za miesiąc pracy. W dodatku wynagrodzenie bazowe możesz powiększyć o dodatkowe środki korzystając z atrakcyjnego systemu bonusów i poleceń. Agencja zadba o Twoją umowę, a także zorganizuje transport w obie strony. Będąc na miejscu do Twojej dyspozycji będzie polski koordynator wyjazdu oraz w razie nagłych przypadków – całodobowa infolinia. Firma zapewnia Ci również ubezpieczenie i pomaga w wyrobieniu karty EKUZ, dokumentu umożliwiającego korzystanie z pomocy medycznej w Niemczech. Firma oferuje wyłącznie sprawdzone i legalne oferty. Najnowsze oferty pracy proponowane przez firmę Veritas Opieka znajdziesz tutaj: https://www.veritas-opieka.pl/oferty-pracy/

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Wyburzenia w polskim prawie budowlanym

Świece wracają do łask