in

Jak architekt może ułatwić sobie start i standaryzację pracy w Archicadzie?

Program Archicad to narzędzie przeznaczone do projektowania budynków w metodologii BIM. Na tle podobnych programów, Archicad wyróżnia się łatwością użytkowania – właściwie od razu jest gotowy do pracy, bo nie wymaga skomplikowanego przygotowania. Nie oznacza to jednak, że startu pracy z programem nie można uprościć jeszcze bardziej!

Wzorzec Multibim – zaawansowana konfiguracja Archicad 26

Program Archicad to narzędzie przeznaczone do projektowania budynków w metodologii BIM. Na tle podobnych programów, Archicad wyróżnia się łatwością użytkowania – właściwie od razu jest gotowy do pracy, bo nie wymaga skomplikowanego przygotowania. Nie oznacza to jednak, że startu pracy z programem nie można uprościć jeszcze bardziej!

Zaraz po zakupie programu, Archicad wciąż pozostawia kilka śrubek do dokręcenia – np. po to, aby można go było dostosować do norm i przepisów budowlanych danego kraju. Firma Multibim, oficjalny dostawca Archicada w Polsce, podjęła się wyzwania jeszcze lepszego przygotowania tego programu do pracy.

Eksperci i BIM managerowie stworzyli tzw. Wzorzec Multibim, który jest zaawansowaną konfiguracją całego Archicada, która zawiera ustawienia narzędzi, obiektów, widoków czy dokumentacji.

Wzorzec Multibim nie tylko przyspiesza start pracy z Archicadem, ale też pomaga ustandaryzować pracę całego zespołu. Na wszystkich stanowiskach można po prostu szybko wgrać te same ustawienia, parametry i widoki.

Właśnie dlatego doceniają go zarówno małe, jak i duże pracownie. Niezależnie od tego, czy pracujesz samodzielnie, czy reprezentujesz większą pracownię – Wzorzec Multibim Ci się spodoba.

Wzorzec Multibim dostępny bezpłatnie

Nie powiedzieliśmy jeszcze najważniejszego – Wzorzec Multibim można otrzymać bezpłatnie. Multibim opublikowała właśnie najnowszą wersję dla Archicada 26, więc warto zajrzeć na stronę www.multibim.pl, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły.

Kim jest Multibim?

Multibim to zespół entuzjastów i ekspertów BIM. Wspiera architektów w wyborze najlepszych narzędzi oraz sprawnym wdrożeniu BIM, niezależnie od wielkości pracowni. Eksperci Multibim to również architekci i praktycy, którzy oferują tylko te rozwiązania, które sami przetestowali. W ramach oferty firmy można znaleźć oprogramowanie takie jak Archicad wraz z różnymi dodatkami, platformę Bimsync, Solibri, BIMCollab, a także wiele innych, które sprawią, że prostsze projektowanie będzie proste.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
okno

Co warto wiedzieć o ciepłym montażu?

Nowoczesne podłogi drewniane – co wybrać?