in

Wirtualne biuro w Warszawie – dlaczego warto je wynająć?

Prowadzenie firmy wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu formalności. Niezbędny jest oczywiście adres firmy – najlepiej w prestiżowej lokalizacji (np. w biznesowej dzielnicy Warszawy). Wynajem biura w takiej lokalizacji pociąga za sobą jednak dość duże koszty. Nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Na szczęście istnieje rozwiązanie, z którego może skorzystać absolutnie każdy właściciel firmy – wynajem adresu i wirtualnego biura.

Wirtualne biura – na czym to polega?

Każdy przedsiębiorca musi mieć adres na siedzibę firmy (adres rejestracji firmy, adres do KRS, adres na siedzibę spółki). Sęk w tym, że nie każdy ma własną nieruchomość. W niektórych branżach wynajmowanie stacjonarnego biura nie jest natomiast opłacalne. Co wtedy zrobić? Można wynająć adres dla biznesu.

Wynajem biur wirtualnych polega na tym, że jako przedsiębiorca podpisujesz umowę z firmą, która posiada lokale na wynajem. Wirtualne biura w Warszawie zlokalizowane są w budynkach własnościowych.

W przypadku wynajmowania stacjonarnego biura czy nawet wtedy, kiedy adres dla firmy masz w wynajmowanym mieszkaniu – zawsze może dojść do nieprzyjemnej sytuacji, kiedy właściciel mieszkania z dnia na dzień wypowie ci umowę (bo na przykład zechce sprzedać budynek). Warszawski adres siedziby firmy to stabilizacja i pewność, że nic się w tej kwestii nie zmieni, a ty będziesz mógł swobodnie rozwijać działalność gospodarczą.

Mimo że masz wirtualne biuro w Warszawie, to biznesowy adres jest jak najbardziej realny. Biura zlokalizowane są w istniejących fizycznie budynkach. Co więcej – w razie potrzeby możesz z nich skorzystać. W budynku mieści się bowiem sekretariat ze stałym personelem oraz sale do spotkań.

Wirtualne biura to nie tylko prestiżowy adres siedziby firmy. Zazwyczaj usługa polega również na pełnym outsourcingu obsługi biurowej.

Czy warto wynająć wirtualne biuro w Warszawie?

Nie ulega wątpliwości, że warto wynająć wirtualne biuro w dzielnicy Warszawa Śródmieście. Znajdująca się w prestiżowej lokalizacji wirtualna siedziba firmy znacząco wpływa na renomę. Warszawski adres dla biznesu to sygnał dla kontrahentów, że mają do czynienia z profesjonalną i wartą zaufania firmą.

Wirtualny adres biura to wygoda i oszczędność. Opłacenie stacjonarnego biura w centrum Warszawy to duże koszty. Tymczasem biznesowy adres wirtualnego biura to koszt zaledwie 59 zł + VAT miesięcznie (ostateczna cena uzależniona jest od wybranego pakietu).

Jak wspomnieliśmy – sam adres działalności gospodarczej to nie wszystko. Biuro wirtualne to pełna obsługa firmy w takim zakresie, jak:

  • obsługa skrzynki pocztowej
  • indywidualny numer telefonu
  • prowadzenie księgowości i doradztwo prawne
  • przechowywanie dokumentów i dbałość o prawidłowy obieg
  • usługi odbierania telefonów, faksów, korespondencji
  • usługi wyrobienia wizytówek, pieczątek itp.

Dokładny zakres świadczonych usług zależy od wybranego pakietu i zapisów w umowie. Z pewnością warto jednak wynająć wirtualne biuro – Warszawa to najlepszy adres dla twojej firmy.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Najważniejsze zalety i wady drzwi wejściowych PCV

Zalety domów mediowych